O nas

Żyjemy obecnie w takim tempie, że gdy ktoś mówi, że czegoś nie da się zrobić, to zanim skończy to zadanie ktoś inny już to robi” – Arnold Palmer

Assets = Aktywa.

Obecnie najcenniejszym aktywem w przedsiębiorstwie jest wiedza. To ona stanowi jeden z głównych czynników w osiąganiu sukcesu i jest elementem przyczyniającym się do wzrostu wartości oraz konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Jesteśmy Stowarzyszeniem, którego głównym celem jest szerzenie wiedzy i świadczenie usług doradczych ukierunkowanych na wykorzystanie najnowszych osiągnięć nauki i praktyki w działalności przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych. Oferujemy także pomoc przy uzyskaniu różnego rodzaju dofinansowań zarówno ze środków krajowych jak i środków unijnych.

Stowarzyszenie tworzą trenerzy biznesu rekomendowani przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, dyplomowani coachowie, wieloletni praktycy w obszarze zarządzania projektami, menadżerowie wiodących firm krajowych i międzynarodowych, eksperci IT.

Powstaliśmy dzięki inspiracji młodych ludzi, tęgich umysłów, doskonałych fachowców z kilkunastoletnim doświadczeniem w różnych obszarach. Współpracujemy ze znakomitymi  ekspertami w dziedzinie ekonomii, strategii zarządzania organizacją, zarządzania projektami, ubezpieczeń i bankowości, informatyki i wielu innych. Nasz potencjał to różnorodność, doświadczenie, wiedza, ciekawość zmian i rozwoju człowieka.

Subskrybuj

Zarejestruj się, aby być na bieżąco!