Fundusze unijne

FUNDUSZE UNIJNE

W najbliższych lata przedsiębiorcy będą mogli skorzystać ze środków z nowej perspektywy finansowej 2021-2027, w następujących obszarach:

Badania i rozwój - Działania w przedsiębiorstwie powinny być ukierunkowane na stworzenie nowego lub ulepszonego produktu, technologii czy usługi, które powinny zakończyć się na wytworzeniu prototypu lub dokumentacji wdrożeniowej.

Wdrażanie innowacji – Wprowadzanie na rynek nowoczesnych produktów i usług oraz wdrażanie nowych rozwiązań na potrzeby przedsiębiorstwa.
Zazielenienie przedsiębiorstw – Dofinansowanie projektów inwestycyjnych promujących czystą energię, efektywność energetyczną, działania pro-środowiskowe na etapie produkcji i dystrybucji energii, jak również w procesach produkcyjnych przedsiębiorstwa

Cyfryzacja - wyrównanie szans cyfryzacji przedsiębiorstw poprzez wprowadzenie coraz wyższych poziomów digitalizacji i automatyzacji pracy, rozwój kompetencji pracowników, modelowanie systemów pracy podążających za oczekiwaniami rynku, w tym pracę hybrydową i zdalną.

Internacjonalizacja – Dofinansowanie pozyskać będą mogły przedsiębiorstwa posiadające potencjał do internacjonalizacji działalności, do rozwoju innowacyjnych produktów, usług lub technologii, zainteresowane pozyskiwaniem nowych możliwości rozwoju na rynkach zagranicznych.

W Stowarzyszeniu Assets oferujemy pomoc przedsiębiorstwom w procesie przygotowania projektu, a także w rozliczaniu przyznanego dofinansowania.

Subskrybuj

Zarejestruj się, aby być na bieżąco!